Розмови Діток

Кожна дитина — унікальна особистість, зі своїми мріями та щирими думками. Вони ще дуже залежать від нас, дорослих, але вже зараз цікаві, такі різні та по-своєму мудрі. Тому ми й намагаємося не повчати, а бути друзями для наших учнів та цінувати час, проведений разом.

Ми записали декілька розмов з дітками, які ходили до нашого табору, бо з цими маленькими людьми є про що поговорити.

Софія Гресь, 11 років

Майбутня акторка та блогерка, поціновувачка маминої манної каші.

Про YouTube.

Я дивлюся Альону Венум та Нату Лайм, це українські YouTube блогерки з Києва. До прикладу, Олена знімає влоги про різні лайфхаки, в неї є випуск про Супер Людину, яка допомагає людям чухати п’яти, коли зненацька їм того дуже кортить.

Я хочу мати свій блог на YouTube, але мені батьки не дозволяють, бо мені немає 18.

Якби я завела свій канал вже зараз, то давала б уроки по акторству, ще проводила б челенджі, розповідала, як робити скетчі та все про лайфхаки.

Лайфхак від Софійки:

Всі діти люблять морозиво. Щоб воно не стікало по руках та не заляпувало одяг, можна надягати на паличку паперові формочки для кексиків, так можна безпечно їсти морозиво.

Якщо ти боїшся залишити свій напиток на дворі, можна ту ж саму формочку для кексиків вдягти зверху на трубочку, наче кришечку на стаканчик. Так комашки не потраплять в напій.

Про школу.

Мама каже, що слід добре вчитись, але, якщо не виходить вивчити геть усе, то добре хоча б знати англійську мову. Ну, наприклад, якщо ти гарно малюєш і маєш можливість продавати свої картини за кордон, тобі необхідно говорити іноземною мовою.

Про мамину кашу.

На сніданок я їм манну кашу. Люблю тільки мамину. Хоча я можу їсти каші чужих людей, але, тільки якщо там багато цукру, інакше вона несмачна.

Щоб ти зробила, якби в тебе був один мільйон доларів?

500 тисяч я б віддала дітям із дитячого будинку, а ще 500 тисяч я б поділила між тими, хто лікує людей та тварин. Щоб все було добре в інших людей та собачок.

— А собі нічого не лишиш?

— Собі? Ну, якщо хтось плаче за своєю тваринкою або родичем? Краще я віддам гроші та врятую їх.

Про мрію.

Я мрію стати акторкою і мати багато-багато-багато тваринок!

Антонів Марк, 6 років

Майбутній пожежник та фанат подушечок.

Про тваринок.

Можна розказати про тваринок?

В мене є Кролик. В нього є ім’я… Софійка (старша сестра) його якось називає, але я забув як. Він їсть морквочку і капусточку. І таку довгу штуку.. хоча не дуже він її і любить.

Про Софійку.

З Софійкою я більше б’юся, але, буває, що дружимо.

Про школу.

Я люблю дивитись вдома мультики, але краще ходити до школи. Найбільше мені тут подобаються подушечки. На них можна лежати. Ще тут треба читати і писати. Всяке таке теж має бути, це ж школа.

Про солодке.

Я дуже люблю солодке, я б хотів обідати солодким. Болітимуть зубки? Ну якщо їсти тверді солодощі, то звичайно болітимуть.

Якби в тебе був мільйон доларів, щоб ти зробив?

Я б купив електричку! Там би були колеса і я б катався по всій Україні.

Про мрію.

Коли я виросту, я б хотів бути пожежником. Щоб мати шолом та свій айпад. І коли будуть пожежі, я вмикатиму айпад і рятуватиму людей.

Бігус Катя, 11 років

Майстриня сквішів та вірний друг, майбутня письменниця-шпигунка

Про сквіші.

Я люблю робити сквіші. Це такі іграшки із паперу та скотчу з наповнювачем зі звичайного кулька або ж вати. Коли сквіш готовий, його можна мняти, він вертає форму назад.

Про школу.

Вдома добре, але краще ходити в школу. Тут розповідають багато цікавого, про математику, наприклад. Хоча найбільше я люблю малювання, трудове навчання та українську мову. Я пишу свої невеличкі розповіді.

В школі моєї мрії має бути басейн на даху і дуже гарні класні кімнати. Вчителі мають бути добрі та веселі, а діти — чемні.

Ким би ти хотіла стати?

Агентом. Я би шпигувала за різними людьми.

Щоб ти зробила, якби в тебе був один мільйон доларів?

Я би купила щось солодке.., але їла б небагато. Купила б іграшки для моєї сестрички, а собі побільше сквішів. Ой, ну і айфон Х.

Про дружбу.

В мене багато друзів. Найкраща з них — Алінка, а відтепер ще й Софія.

Дружити — означає любити один одного. Це коли серед багатьох, тобі дуже подобається одна людина, ти можеш їй сказати:” Ми з тобою дружимо!” — це означає дружити назавжди. Для Софії я назавжди буду другом. З Алінкою ми також друзі з самого дитинства і назавжди.

Бесараб Лев, 6 років.

Виховує кота Рижика та знає підхід до Зубної Феї.

Про солодке.

Якщо їсти забагато солодкого, то зубки будуть випадати. Зубна Фея, звичайно, прилетить і дасть тобі монетку, якщо зуби чисті. От я чищу зуби й зранку, і нічкою, і у вівторок.

Про книжки та мультики.

Якби можна було дивитися мультики безмежно, я б подивився 2 мультики підряд! Мені найбільше подобається читати книжку про «36 і 6 котів». Там про 6 кошенят і 30 великих котів.

Якби в тебе був мільйон доларів, щоб ти зробив?

Та в мене вже є! В мене є одні паперові гроші, які називаються 2 мільйони доларів.

А на справжні… Я купив би собі іграшкові тачки. В мене є пострибунчик — божа корівка з синіми крилами та чорними цяточками. А тачок немає.

Про Рижика.

Мого котика звати Рижик, бо він такий риженький. Він хлопчик. Я його дуже люблю, але не годую, бо не знаю, де лежить корм, щоб насипати. Це робота мамина і татова, і дідова, і бабусина.

Про дружбу.

Дружба — це коли люди дружаться!

Ким би ти хотів стати, коли виростеш?

Татом.