Проведення у нашій приватній Школі 3D Всесвітнього заходу Global Game Jam. Львів уперше. Як це було.

25 – 27 січня 2019 року відбувся найбільший Всесвітній захід з програмування комп’ютерних ігор Global Game Jam у Львові. Цьогоріч Україна вже вчетверте долучилася до цієї події, проте Львів уперше.

Львівська локація Global Game Jam відбулася на базі приватного навчального закладу Школа 3D.

Що ж таке Global Game Jam ?

Global Game Jam –  це наймасштабніше міжнародне змагання зі створення комп’ютерних ігор. Це розвиток ідей. Це можливість зібратись разом, експерементувати, бути творчими, працювати в команді, вигадувати щось нове та показати себе.

GGJ – це завжди інтелектуальний виклик.

На кожній локації учасники об’єднуються у невеликі групи для створення нових, креативних, цікавих ігор на задану тему та презентації їх назагал, за обмежений час у 48 годин.

Global Game Jam заохочує людей з різних куточків світу брати участь у цій події та сприяти поширенню творчості та інновацій в ігровій сфері. Дає можливість авторам найбільш перспективних проектів взяти участь у виставці ігор та встановити корисні контакти в індустрії.

Завдяки людям, які розділяють спільну жагу до створення ігор, Україна на 20-му місці в світі за кількістю розроблених джем проектів.

У 2019 Global Game Jam Ukraine відбувся на шести локаціях. Київ, Харків, Одеса, Рівне, Кропивницький та Львів, котрі стали справжніми містами ігробудівництва, зібравши 542 учасника та створивши 118 ігор. Величезну роботу провели координатори локацій у вищезгаданих містах.

Тема цьогорічного джему: „ Що дім значить для мене ”

Global Game Jam School 3D зібрав близько 50 учасників різного віку зі Львова, Тернополя та Луцька, котрі створили прототипи 11 ігор.

Журі прокету визнало найкращими команду Vivid Dreamers – Dreamy Home Run , котрі отримали можливість відвідати конференцію у Берліні White Nights Conference.

Наша юна команда Gamers  #школа3d також брала участь у Global Game Jam School 3D, обравши Mіnecraft: Education Edition.

Ідея гри полягала у тому, щоб згадати своє дитинство. Усі, коли були маленькими, обожнювали цукерки, боялися зомбі, читали казки чи творили щось нове. Та обов’язково завжди було присутнє щось таємниче. Тому діти будували будинки: Будинок Цукерок, Будинок Зомбі, Будинок Казок, Таємничий Будинок. Гравець, що потрапляє у їхній світ, подорожує залізничною колією та зустрічається з перешкодами. Завдання полягає в тому, щоб оминути перешкоди та потрапити до Будиночка.

Гравець може також щось додати чи змінити. Також є можливість та відкритий простір для співпраці з будь-яким гравцем, будь-якого віку та будь-якої країни світу.

Тобто світ постійно трансформується, змінюється.

Це були незабутні емоції, корисний досвід та неймовірні враження.

У кожного, хто долучився до Global Game Jam Ukraine, з’явилось щось нове: нова гра, нова ідея, нові контакти, нові друзі, нові знання чи досвід. Отже, свою головну мету Global Game Jam виконав.

Щиро дякуємо офіційному спонсору Global Game Jam School 3D  – LeoGaming та інформаційній підтримці – Lviv Open Lab за те, що створили справжнє свято ігробудівництва у нашому місті.