Здорове харчування у Львівській приватній Школі 3D. Усі аспекти меню складеного дієтологом.

Повноцінне здорове харчування школярів сприяє нормальному функціонуванню та розвитку дитячого організму. Тому саме харчування школярів має поєднувати в собі якісні безпечні продукти та повністю задовільняти потреби організму в поживних речовинах.

Безумовно, навчальний процес і розумова діяльність забирає багато сил і енергії у дітей, тому науково доведено, що сита дитина краще запам’ятовує інформацію і продуктивніше працює на заняттях.

Раціон харчування для дітей у нашій Школі Дружній До Дитини розробляє дієтолог Олександра Буць.

Основні засади харчування у Школі 3D: їжа має бути здоровою, корисною та поживною.
Кожних два тижні відбувається оновлення раціону. Також ми користуємося сезонним меню.
Постійно спостерігаємо за тим, які продукти та страви смакують дітям найбільше. Якщо щось не до вподоби – більше не пропонуємо.

Усі знають, що сніданок для школяра – найважливіше приймання їжі за день. Є дослідження, які показують, що учні, які не снідають, часто неуважні, пасивні та мають гірші оцінки.
Тому на сніданок ми пропонуємо дітям поживні страви на вибір: шведський стіл, соки Галіція, молочна продукція від Молокія.
Перекуси для діток у нас вітамінні, які ми ретельно відбираємо та самостійно купуємо.

Залучення дітей до приготування і вибору їжі є однією з кращих стратегій виховання у дітей принципів здорового харчування. Надання дітям права вибору їжі сприяє розвитку самостійності, яка так для них важлива.
Тому обід та підвечірок є варіантами на вибір. Батьки можуть обрати те, що їстиме їхня дитина через додаток школи, встановлений у них на телефоні. Деякі батьки практикують вибір страв самими дітьми. Тому навіть першокласники можуть навчитися приймати рішення самостійно та покращити навички читання.

Ми розуміємо те, що багато дітей мають свої індивідуальні особливості у харчуванні. Ми все врахували, тому пропонуємо меню, де є пропозиції безглютенової, безмолочної, вегетаріанської дієти. Водночас діти, котрі їдять все, мають теж можливість повноцінно харчуватися.
У нашому меню ми використовуємо лише бездріжджовий хліб.

Усе, що залишається з денного раціону діти можуть їсти протягом дня. Часом пригощаємо батьків, котрі забирають дітей додому.

Ось так наша Школа Дружня До Дитини піклується про здорове харчування Ваших дітей.