Барабанний тімбілдінг у Львівській приватній школі Дружній до Дитини

«Там, звідки я родом, кажуть, що ритм — це душа життя, адже весь Всесвіт рухається відповідно до власних ритмів, а ми, вибившись з ритму, потрапляємо в біду. Тому барабан є найважливішим інструментом після людського голосу. Він — особливий».

Нігерійський барабанщик Бабатунде Олатунджі

У нашій Школі Дружній До Дитини є надзвичайні заняття з барабанного тімбілдінгу.
Адже все наше життя наповнене і підпорядковане ритмам: биття серця, шум прибою, добовий цикл. І це почуття закладене в кожному з нас.
Перебуваючи ще в утробі матері, дитина чує первинний ритм — биття серця. Перші слухові відчуття усередині утроби вібраційні: дитина відчуває навколо себе світ, що пульсує, вловлює настрій матері за допомогою пульсу.

Сучасна цивілізація відрізняється прискореним темпом життя і різноманітними життєвими ритмами, з якими постійно стикається кожна людина. Таке різноманіття ритмів, а нерідко й аритмічність життєвих процесів, обумовлених соціальними проблемами, створює хаотичність у відносинах людини зі світом і має руйнівний характер. Значну роль у створенні сприятливих умов для гармонізації відносин людини з природним і соціальним середовищем, з навколишніми людьми й самим собою має розвиток відчуття ритму, що є основою їх здоров’я, емоційного добробуту, інтелектуального, естетичного і фізичного розвитку.

Так що ж це таке – барабанний тімбілдінг? Для чого він?

Барабанний тімбілдінг — це унікальна можливість згуртувати команду, навчитися ловити хвилю успіху, розвинути творчі навички, зняти стрес на тлі позитивних емоцій, і долучитися до музичної культури.
Діти зможуть створити свою унікальну мелодію.
Барабан — найдавніший музичний інструмент створений людиною, а ще це найдавніший засіб комунікацій.
З давніх-давен люди використовували силу барабанів, щоб вести в бій, зцілювати, об’єднувати громаду й відзначати свята.
У сучасному світі барабанні тренінги довели свою ефективність у багатьох країнах.
Чим же гра на барабанах є корисною для дітей?
Сприяє:
• навички розвитку моторики рук;
• активна робота з координацією;
• допомога у відчутті ритму;
• рухливість і вправність;
• закладення у дитини музикальності;
• розкриття творчого потенціалу;
• зняття соціальних бар’єрів;
• відчуття драйву та шаленства від гри;
• згуртування команди;
• важливість включення кожного учасника для досягнення кращого результату.

Думаєте, наш барабанний урок — це серйозний урок із домашнім завданням? Тоді вам треба познайомитися з нашим вчителем.
Відомий барабанщик та перкусіоніст гурту Atmasfera, професійний шоумен міжнародного рівня, барабанний коуч — Теймураз Гогітідзе.
На його уроках діти роблять фізичні вправи та паралельно отримують задоволення від гри й розважаються.

„Головна ідея для чого я це роблю, щоб не просто навчити їх грати на барабанах і відчуття ритму, а  передати та вбудувати їм відчуття щастя і доброти. Як це? Коли вони весь негатив виплескують в барабани та кричать, як скажені”
                                                                                                                  Теймураз Гогітідзе

Школа Дружня До Дитини впроваджує найкраще!
Приєднуйтесь до нас!