Вандлер Львів 2019 у Львівській приватній Школі Дружній До Дитини. Як все було?

Цьогоріч ми започаткували Всеукраїнський освітній захід — Вандлер Львів 2019.

Що ж таке Вандлер – запитаєте Ви?

Тлумачний словник львівської ґвари каже, що Вандлер – це мандрівка. З німецької Wandler – конвертер — той, хто перетворює, змінює що-небудь.
Ми Вандлером називаємо ті ж мандри, тільки по-львівськи, перетворюючи будь-яку подорож в позитивні емоції та незабутні враження!

А подорож цього року була в захопливий освітній простір, де кожен отримав свій квиток та маршрут зі зупинками на різних станціях. Мандрували до новітніх технологій та освітніх практик.
Головна мета події — це ознайомлення з новітніми технологіями в освіті та, безпосередньо, їх впровадження в освітню діяльність — практичне занурення.

Для мене Вандлер Львів 2019 – це робота команди Школи Дружньої До Дитини, коли ідеї втілюються, коли навіть не уявляєш як це зробити, але приймаєш виклик і рухаєшся далі.

Маргарита Калюжна
директорка Школи 3D

Більшість станцій проводили викладачі нашої Школи Дружньої До Дитини, чим ми дуже пишаємось. Адже наш вчительський колектив відкритий до нових знань та готовий змінюватися та зростати разом з дітьми.
Педагоги нашої школи, за перший рік роботи, зібрали величезну валізу новітніх знань та досвіду, щоб поділитися ним з іншими вчителями. Але не тільки ділитися досвідом, а й надихнути та змотивувати до розвитку.
Теми були дуже різноманітними, тому кожен зміг відкрити для себе щось захопливо нове. Поринути у світ віртуальної та доповненої реальності, познайомитися з інтерактивними платформами та додатками.
А головне те, що кожен відкрив в собі бажання творити, змінюватися та вдосконалюватися, щоб розвивати не лише розумних дітей, а й робити їх щасливими.

Вандрівники мали нагоду познайомитися з:

Маргаритою Калюжною та її дизайном уроку.
З Лілією Блистів та Христиною Дудин  вчилися реалізовувати STEAM у початковій школі.
Ольга Доскочинська провела всіх у світ доповненої реальності на уроці.

Наталя Возненко відкрила таємничу творчу майстерню, і нагадала, що всі вчительки – королеви!
Сергій Чекін обговорив поведінку учня на уроці та довів, що рішення існують.
Іванна Лисишин познайомила з Mindfulness.
Діана Агоштон навчила розгадувати Digital Escape Room.
Соломія Залізняк провела в навчальний простір Go-Lab Initiative.
Іванна Кадай розкрила секрети STEAM Challenge.
Аліна Янкова дізнавалась, чи потрібно учителю вчити англійську мову? – Europeana.eu.
Валерія Крупська познайомила з Makey Makey. Educators на уроці.
Наталія Яйко – навчала емпатії.
Ірина Крупач та Микола Голубєв усіх підтримували, а Юра Гнатишак відповідав за технічний супровід.

Особливо приємно було читати численні позитивні відгуки у соціальній мережі фейсбук від Вас – колеги! Це надихає працювати ще більше та створювати нові проекти.
Дякуємо усім гостям за можливість вандрувати разом з нами.
Тому ми не прощаємось, а кажемо Вам: “До нових зустрічей!”

Висловлюємо подяку партнерам заходу: видавництву „Колосок”, Творчій ініціативі Вчительські закамарки, Гільдії вчителів, Творчій майстерні Малювці та видавництву Ранок.

Наші гості про Вандлер Львів 2019:

„Чудова ідея та концепція зустрічі. Різноплановість і багатогранність. Чекатиму знову. Дякую!”
Галина В.

„Дякую за цікавий та новий досвід”

Ірина С.

„Лише позитивні емоції. Сподобалось, що захід був практичним, а не теоретичним”

Діана Д.

„Все було крутезно та драйвово. Дякую!”

Софія Ш.

„Сподобалось все. Було цікаво та корисно. Дякую, за відкритість і за те, що ділитесь досвідом. Ваша творчість та креативність надихає.”

Оксана Г.

„Дуже задоволена. Перезавантажилася повністю. Маю нові орієнтири, буду опановувати”

Оксана С.

„Враження позитивні! Дякую організаторам за теплу атмосферу, за змістовні майстерки та зустріч з цікавими людьми.”

Наталія Г.

„Сучасна українська школа, креативні молоді педагоги, котрі ділились своїм досвідом роботи з дітьми та новітніми методиками. Спасибі!”

Ірина С.

„Отримала багато позитивних емоцій. Дякую за організацію. Ви – молодці!”

Світлана П.

„Позитивний настрій. Багато нової інформації”

Оксана Х.

„Все було круто!”

Оксана Т.

„Цікаві лекції, позитивні вчителі, атмосфера радості, нові ідеї. Дякую!”

Олена К.

„Ми живемо в епоху інформаційних технологій. А це означає, що маємо вміти користуватися цією інформацією. Можливість нагромаджувати знання вже не має цінності, а от уміння знайти відповідні ресурси та адаптувати під власні потреби – це те, що визначає навички критичного мислення. Це було показано на семінарі, а ще чудові спікери”

Галина К.

„Чітка організація, корисні воркшопи, позитивні враження від школи та тренерів”