Бути іншим, але не чужим! Global Service Jam Lviv у Школі 3D

29-31 березня 2019 року Львів уперше став частиною міжнародного джему Global Service Jam, в якому бере участь понад 40 країн світу.
29 березня на локації Школи Дружньої До Дитини, зібралися люди, що захоплюються дизайн-мисленням та сервіс-дизайном. Ця подія створена для усіх, кому цікаві інновації та нові підходи до пошуку рішень.
Джем – це створення реальних прототипів за тематикою, що оголошується одночасно у всіх країнах світу 29 березня.
Дизайн-мислення – це творчий підхід для пошуку рішення орієнтованого на споживача.

Що це таке?

Global Service Jam — міжнародний рух і хакатон, який вже понад сім років поспіль об’єднує людей з цілого світу навколо ідеї використання методології дизайн-мислення — для проектування інноваційних процесів, сервісів, продуктів і послуг. В один і той же час, на два дні, в різних містах планети збираються незнайомці — щоб спільно на визначену тему шукати (і знайти!) якісно нові розв’язання актуальних проблем сучасного світу.

Учасників було близько 15. І джемери, і організатори, і ментори. Утворили команду Смурфи. Тема цьогорічного джему – „Blue”.
Представники Школа Дружня До Дитини й школи № 23 розробили прототип проекту.

Ментором заходу став Максим Коляда. Засновник та керівник громадської організації Центр освітніх інновацій «Proventus”.Працює на кафедрі психології Українського Католицького Університету. Він запропонував подивитися і проаналізувати цінності наших прототипів і зосередитися на реалізації одного.
Також відбулася зустріч з Олексієм Махінько, дизайнером компанії Toys”R”Us Canada, Canada’s leading toy and baby retailer, і членом Association of Registered Graphic Designers of Ontario, Канада.
Олексій розповів, як дизайн-мислення дозволяє вийти за межі та дав поради відносно нашого проекту.

”Бути іншим, але не чужим!” – наш проект. До Всесвітнього Дня поширення інформації про проблеми аутизму, 2 квітня.
Інформуємо спільноту і підтримуємо людей, а особливо дітей, через співпереживання, тактильні відчуття.

У нашій Школі Дружній до Дитини навчаються такі діти на рівні з іншими, та не почувають себе чужими. Тому як освітня система, яка співпрацює з такими дітьми, ми знаємо наскільки важливо поширювати інформацію, мати поняття цього явища, розуміти причини й наслідки. Тому ми вирішили, що це чудова нагода нагадати всьому суспільству підтримати та допомогти всім тим, хто зіштовхнувся з цим,  і спрямували на це всі сили та ідеї.

Запрошуємо усі школи міста Львова підтримати флешмоб #бутиіншималенечужим #flashmob3d. Це може бути пустий білий ватман, можете намалювати на ньому схематично людину. Тоді кожен зможе залишити свої побажання поруч.

Завтра, 2 квітня о 13:00 запрошуємо підтримати ініціативу. Кожному, хто проходитиме повз нашу школу, занурити долонь у блакитний колір і залишити свій відбиток на постері. Ми віримо, що усі діти мають однакове право бути в соціумі та не бути відкинутими, і хочемо, щоб про це дізналося якомога більше людей. Дана акція спрямована на інформування суспільства і для прийняття дітей з аутизмом.

Приєднуйтеся до флешмобу #школа3d та підтримайте інших, а не чужих дітей!