Запрацював освітній хаб 3Д

У четвер, 3 жовтня, відбулося відкриття Освітнього Хабу 3Д. Він створений на базі “Школа дружня до дитини” і має на меті перетворити Львів на світову освітню столицю. Освітній хаб працюватиме для вчителів, учнів та батьків.

Вчителів знайомитимуть з найновішими освітніми розробками. Влаштовуватимуть лекції найавторитетніших світових експертів у галузі освіти. Для батьків — консультації, як допомогти дитині навчатися із задоволенням і досягати високих результатів. Для учнів – можливості долучитися до світових конкурсів, зокрема з робототехніки. На відкритті побували в.о директора департаменту ЛОДА Ігор Гайдук та головний спеціаліст міського управління освіти Ольга Браницька.

Під час відкриття Школа Дружня до Дитини анонсувала підготовку до всеукраїнського етапу британського конкурсу “Формула 1” – “Формула 1.Україна”. Це перегони машинок, які діти мають виготовити з підручних матеріалів. Школа Дружня до Дитини є єдиним в Україні партнером світового проекту, який розроблений за STEAM технологією.  Дитина має розробити модель машинки, яка може подолати визначену  відстань за якомога менший час.  Це вимагає добрих знань з фізики, комунікативних навичок, вміння працювати в команді і презентувати власну роботу.

“ У нашій школі ми вже створили гурток, де діти почали підготовку до конкурсу. Наступного року плануємо брати участь у світовому конкурсі у В`єтнамі. Хочемо, аби на нього поїхали найдостойніші, тому й влаштовуємо у Львові Всеукраїнський конкурс, до участі в якому запросимо учнів загальноосвітніх шкіл віком від 8 до 13 років. Про офіційний старт оголосимо вже за тиждень. Тоді й оприлюднимо умови конкурсу”, – розповіла директорка Школи 3Д Маргарита Калюжна.