14 грудня – чемпіонат з автоперегонів “Формула 1”

Стартувала реєстрація на Львівський обласний STEM чемпіонат F1 (Формула 1) у школах. Про старт оголосили під час прес-конференції у Львівській міській раді директорка Школи 3Д Маргарита Калюжна та викладачка гуртка “Формула 1” Христина Ковальчук. Формула 1- це перегони машинок, які діти мають виготовити з підручних матеріалів. Конкурс спільно з Львівською міською радою організовує Школа Дружня до Дитини. Школа є єдиним в Україні партнером світового проекту з Великобританії, який розроблений за STEAM технологією. Команда, яка братиме участь у перегонах, має складатися з учителя та 3-5 учнів віком від 6 до 14 років. Команда має розробити модель машинки, яка може подолати визначену відстань за якомога менший час. Основне завданням Чемпіонату – надихнути учнів використовувати ІТ для ознайомлення з фізикою, аеродинамікою, дизайном, виробництвом, брендингом, графікою, спонсорством, маркетингом, лідерською / командною роботою, медіа-навичками та фінансовою стратегією та застосовувати їх на практиці.

Для участі у Чемпіонаті учасникам потрібно до 10.11.2019 року зареєструватися за посиланням  ,  на офіційній сторінці організаторів  у Фейсбуці Львівський обласний STEM чемпіонат F1 у школах.

Організатори також консультуватимуть команди. На 25 жовтня запланований вебінар, де детально розкажуть про етапи підготовки до конкурсу:

• створення команди, логотипу, ознайомлення з правилами
  • знайомство з фізикою, дослідження процесів та сил, що впливають на рух машинки, принципи запуску машинки
  • розробка макету машинки та прототипування
  • перегони у тестовому форматі та Чемпіонат.

Чемпіонат Формула 1 відбудеться 14 жовтня у Школа Дружня до Дитини за адресою:

м.Львів, вулиця Олександра Довженка, 12

Детальні умови конкурсу — за посиланням ПОЛОЖЕННЯ