Від вареників у меню – до розширення території школи. Що пропонують шерифи класів

14.00.Кабінет директорки. За столом — шерифи усіх класів. Пані Маргарита веде протокол зборів. Це перше спільне зібрання відтоді , як кожен клас обрав собі очільників та президента. Разом з адміністрацією школи вони мають вирішувати, які зміни потрібні школі. Отож, час пропозицій. Першим слово бере президент школи Максим Ніколаєвич. Виконуючи свої передвиборці обіцянки, він пропонує: встановити у школі тарзанку та запровадити активність у Minecraft кожного тижня під час практики з певної дисципліни.

Шериф 3-го класу Дмитро Литвин озвучує гру, яку його клас пропонує на День ігор – “Вище землі”. У четвер кожен клас має обрати і запропонувати усій школі гру, у яку гратимуть під час прогулянки. День ігор у школі підтримують одноголосно.

А від пропозиції шерифа 6 класу Святослава Байдалки всі пожвавішали: “Пропоную трішки змінити меню і додати вареники: з сиром, картоплею, капустою, вишнею”

Шериф 0 клас Ганна-Марія Микитка пропонує більше екскурсій.

Шериф 1-А Остап Головатюк пропонує розширити територію школи. І підтримує пропозицію Святослава Байдалки облаштувати ігрову кімнату.

Далі збори ухвалюють план заходів у школі на місяць . І кожен скріплює протокол своїм підписом.

Тепер усі пропозиції шерифи мають обговорити у своїх класах. Разом зберуться вже за тиждень.