Листівки з усього світу в Школі 3Д

Колись уся стіна в коридорі Школа Дружня до Дитини буде зайнята листівками з усього світу. Про це мріє ментор 2-А та заступниця директора з якості освіти Лілія Блистів. Разом з учнями вирішили долучитися до світового проекту Postcrossing. Він створений для того, щоб учасники з усього світу обмінювалися листівками. Для участі необхідно зареєструватися на сайті проекту. Тоді система видає адреси, на які можна надіслати листівку. Водночас в посткроссингу діє система непрямого обміну. Тобто відправляючи листівки одним користувачам, учасник отримує їх від інших.

“З української мови у нас була тема пошта. За STEAM методикою ми опрацьовували цю тему з усіх предметів. Під час уроку англійської діти писали листи один одному англійською мовою . А згодом захотіли стати частинкою світового проекту, який допоможе більше дізнатися про культуру та життя людей з інших країн.”- Розповіла Лілія Блистів.

Поштівки від Школа Дружня до Дитини вже “полетіли” до США, Німеччини, Нідерландів та Малайзії. Понад 54 мільйони листівок вже знайшли своїх власників у 209 країнах світу.