Святковий фандрейзинг: як у Школі 3Д збирають кошти для втілення дитячих проектів

Нове футбольне поле, ігрова кімната, зіп-лайн. Це лише кілька проектів, втілити які хочуть учні Школа Дружня до Дитини. Як знайти кошти на їх реалізацію?

• В американських школах, – розповідає співзасновниця Школа Дружня до Дитини Олеся Ніколаєвич, для цього є фандрейзинг, тобто збір коштів. Якщо, скажімо, потрібна нова форма для змагань чи гроші на якусь поїздку — діти самі організовують збір коштів. Це може бути миття машин, продаж печива. Діти не просять грошей у батьків, а самостійно збирають кошти на свої потреби. Тож ми вирішили перейняти цей досвід і теж влаштувати фандрейзинг . Ми організовуємо великий концерт талантів школи до Дня Святого Миколая у Центрі Довженка і пропонуємо учням реалізувати квитки серед своїх родичів, сусідів. Визначеної ціни квитка немає — вітаються благочинні внески, які поповнять бюджет шкільного парламенту. Важливо, аби діти здобували і такі навички. Адже в сучасному світі цінуються не лише креативні ідеї, а й вміння майстерно їх продати. Вміння фандрейзити важливе ще й тим, що діти, самостійно збираючи кошти на важливі для себе проекти, відчувають себе сильнішими, здатними щось зробити самостійно, а не лише покладатися на допомогу дорослих. Так формується впевненість та відповідальність.”

Тож якщо вам пропонуватимуть квиток на концерт Школи 3Д, пам `ятайте, що придбавши його ви не лише долучитеся до доброї справи, а й допоможете дітям стати сильними особистостями.