Як учні школи 3Д зберігають спадщину Львова і перемагають!

– А давайте візьмемо участь у Всеукраїнському мистецькому конкурсі “Збережемо спадщину — збережемо Україну!- З такою пропозицією заступниця директора з якості освіти Школи 3Д Лілія Блистів прийшла до викладачки мистецтва Наталі Возненко.

-Звісно беремо, погодилася пані Наталя. Адже на гуртку мистецтва створили скульптуру “Спадщина Львова”.

Цю ідею Соломійка Лисович втілювала під час занять разом з іншими дітками. Це макет львівського собору Святих Ольги і Єлизавети. Обрали собор не випадково, адже в той час сталася пожежа в Парижі, коли згорів дах собору Паризької Богоматері. Разом діти визначили стильову схожість та вирішили відтворити наш львівський собор в макеті. Юні митці під керівництвом Наталі Возненко дотримувались колористики, виготовили макети вітражів і навіть виліпили скульптури горгулії. Тож якщо трапиться неприємність з нашою історичною архітектурою, ми будемо готові до відбудови чи реставрації. “Ельжбета” Соломії не лише дуже схожа на оригінал, а й неймовірно гарна!

Тож журі конкурсу оцілило роботу і до школи вже прийшла нагорода за чудову скульптуру.