Львівська локація світового хакатону GGJ – у школі 3Д

Врятувати планету. Команда Lost pixel перемогла на львівській локації Global Game Jam 3D

Команда впродовж 48 годинного хакатону створила гру Repair. Її сюжет такий: на Землі – екологічна катастрофа, залишилось лише каміння . Врятувати її може лише гравець – єдиний учений, який здатний синтезувати рослини і відновити екобаланс планети. Repair (відновлення, ремонт) — загальна тема цьогорічного хакатону, який одночасно відбувається у понад сотні країнах світу.
ІІ місце з грою RepairMan посіла команда Stepovolbbc2.0
ІІІ місце здобула гра – Repair this world від наймолодших учасників -команди Bricks . Участь у триденному марафоні взяли 19 геймерів з різних міст країни. В Україні GGJ відбувався на 9 локаціях.
Найбільша у світі подія зі сторення комп`ютерних ігор Global Game Jam була заснована у Сан-Франциско в 2008 році і охоплює понад 100 країн світу і десятки тисяч учасників. Україна є учасником хакатону вже 5 років поспіль, а минулого року вперше долучився Львів. У Львові розробники працювали у Школа Дружня До Дитини. Організатор події — Освітній 3D Хаб cпонсори – LeoGaming Smart CUP BOYAR – Смарт простір Бояр
Для ігор, зроблених протягом GGJUA 31 січня – 2 лютого 2020 року партнери надають можливість отримати безкоштовні квитки на міжнародні ігробудівні конференції, що допоможе команді довести гру до релізу та успішно її випустити.