День відкритих дверей у Школі 3Д

У суботу, 1 лютого, у Школа Дружня до Дитини відбувся День відкритих дверей. Охочих дізнатися більше про нашу школу зібралося чимало. Ледве усіх вмістили в шкільному класі:). А допоки батьки слухали презентацію, їхні дітки, під наглядом учителя, малювали, складали лего, гралися в різноманітні ігри, мали квест школою. Адже важливо, щоб вона їм сподобалася. Бо саме вони проводитимуть у школі більшість свого часу.

,

А от батьки мали нагоду дізнатися про школу усе – від розпорядку до гуртків. Набір на новий навчальний рік у 1-7 класи у нашій школі вже  у розпалі. Тож не варто зволікати  і визначатися, допоки місця у класах ще є. Наша дружня школа з нетерпінням чекає нових учнів. Школа 3Д -це школа повного дня. Діти перебувають тут з 8:30 до18:30. Наш навчальний заклад особлививй тим, що   дає не лише комплексні академічні знання, а й завдяки STEAM підходу розвиває компетентності, необхідні для успіху в сучасному світі. Насамперед soft skills, логіко-математичне мислення, креативність, відкритість до інновацій, підприємливість. Школа дає комплексні знання про природу та довкілля, розуміння процесів у суспільстві, навчає основам фінансової грамотності. Основні цінності  Школи дружньої до дитини  – це добро, довіра і як результат – досягнення. Важливо, аби  кожна дитина у власному темпі і у власний спосіб пізнавала світ. Тому іще одним гаслом є «Дізнавайся. Досліджуй. Дивуй». Навчальний процес у школі цікавий і пізнавальний завдяки  дослідам, експериментам, інтерактивним завданням. До кожного – індивідуальний підхід. Ми підбираємо заняття відповідно до зацікавлень дитини і допомагаємо розвивати її здібності. Також з кожним учнем працює психолог.

У Школі Дружній До Дитини до освітнього процесу включено відвідування гуртків. Щосеместру ми пропонуємо різноманітні заняття за інтересами за напрямками STEAM

S (sciencne) – досліди

T (technology) — програмування

E (engineering) – робототехніка/ фізика

A (art)- мистецтво/ дизайн/балет

M (mathematics) – шахи/ та ін.

На базі школи організовуються міжнародні конкурси та змагання з програмування, робототехніки.
У нас також  є:

• виїзні заняття та екскурсії.
    заняття в гуртках (ІТ, спорт, танці, хор, мистецтво, барабани, айкідо та багато іншого)
    три тижні навчально-розважальних таборів при школі (осінь, весна, літо).

Додатковими перевагами є:

* використання STEAM методики.
* трансфер (шкільний автобус).
* малокомплектність груп – класи до 16 учнів.
* 1 га зеленої огородженої території (перед школою фруктовий сад).
* участь школи\учнів у міських, всеукраїнських та міжнародних заходах.
* відсутні домашні завдання.
* безперервний зв’язок зі школою (мобільний додаток).

Тож приєднуйтеся до нашої 3Д родини!