Школа 3Д має нового президента

У 3Д школі – тиждень вибору. У понеділок, 17 лютого, склали свої повноваження шерифи та президент школи і стартували нові вибори . Впродовж тижня претенденти на найвищу шкільну посаду агітували за себе.

І от настав день вибору. У п`ятницю вся школа зібралася в спортзалі. Вислухали іще раз кожного кандидата, аби зробити правильний вибір. І почалося голосування.

Допоки лічильна комісія підраховувала голоси, відбувалася дискотека. Музику для неї обирали самі учні.

І от оголошення результатів. Дмитро Литвин став другим президентом Школа Дружня до Дитини. Він набрав більшість – 18 голосів. Дмитрові вже вдруге однокласники довірили посаду шерифа 3 класу. А тепер вся школа обрала на найважливішу посаду. Дмитро обіцяє проекти в Майнкрафті,цікаву їжу і все, що учні захочуть.

Тож бажаємо успіху на новій посаді! Вже у понеділок новий президент складе присягу.