Про школу

Школа Дружня До Дитини – це місце, де зростають яскраві особистості. Ми зробили її для учнів, тому що саме вони – найголовніші люди у школі.

Мета шкільного навчання – по-перше, навчити дітей вчитися, а по-друге – дати такі знання, які учні будуть з користю застосовувати у житті. Пропонуємо Вашим дітям навчання у 1,2,3,4 та 5 класі за програмою, яка повністю покриває навчальні плани Нової Української Школи, доповнена підходами STEAM та розвиває такі ключові компетентності сучасної людини:

• soft skills;
  • логіко-математичну організацію мислення
  • креативність,
  • відкритість до інновацій,
  • підприємливість.

А також – учні отримують:

• комплексні знання про природу та довкілля.
  • розуміння процесів у суспільстві;
  • основи фінансової грамотності.

Таким чином реалізується гармонійний розвиток особистості – як в інтелектуальному, так і у фізичному плані. Ми активізуємо обидві півкулі мозку дітей, працюючи над логікою та роблячи творчість невід’ємним елементом процесу пізнання.

Також приділяємо особливу увагу спорту та активному дозвіллю. І, звісно, наші учні ознайомлені з технологічними новинками: це стимулює їх виявляти ще більше ініціативи на заняттях з програмування та робототехніки.