header-logo.png

Школа 3Д - Дружня До Дитини - Приватна інноваційна школа повного дня, яка задає тренди сучасного навчання

НАША МІСІЯ

Виховати щасливу дитину, яка вміє мислити, аналізувати, експериментувати та бути відкритою!

НАШІ ЦІННОСТІ

• Добро
  • Довіра
  • Досягнення

Злагоджена, творча шкільна система

Школа 3D є прикладом єдиної, послідовної шкільної системи. Ефективно використовує ресурси. Школа дотримується низки загальних, послідовних принципів якості, з можливостями застосувати  свою унікальність та потреби. Існує ефективний перехід від початкової до середньої школи. Кожен використовує дані для інформування, відображення, аналізу та вдосконалення навчання, викладання та ефективності.

Безпечне, надихаюче та шанобливе освітнє середовище

Учні активно беруть на себе ініціативу у власному навчанні. Вони цінують повагу, індивідуальні відмінності, різноманітність та зусилля. Вони не бояться експериментувати і ризикувати, і у них є можливості для голосу та вибору. Учні отримують доступ до потужної системи навчання, щоб забезпечити задоволення їх академічних та соціальних та емоційних потреб. Вони оснащені різноманітними інструментами, включаючи технології, щоб поширити навчання поза стінами класу.

Ефективні та інноваційні методи викладання

Співробітники чітко формулюють та діляться загальними переконаннями щодо навчання, які існують у кожному класі. Співробітники співпрацюють між командами та класами, надаючи можливість голосу та участі у прийнятті правильних рішень в інтересах учнів. Персонал є гнучким та приймає інноваційні навчальні практики. Співробітники повідомляють про можливості ефективного та значущого професійного розвитку та іншої підтримки для забезпечення послідовного використання найкращих навчальних практик, які мають великий вплив на досягнення учнів. Це забезпечує високий моральний дух персоналу та зростаючі результати роботи учнів.

Наші переваги

Нам є чим пишатись!

УМОВИ ДЛЯ ВСЕБІЧНОГО РОЗВИТКУ

STEAM – це група предметів, поділених на модулі – наука, технології, проектування, мистецтво та математика. Ми додали до них фізичну активність та вивчення іноземних мов.

СУЧАСНИЙ ПІДХІД

Руйнуємо стереотип, що навчання – це нудно. Ми замінили теоретичний спосіб подачі інформації на більш практичний, використовуючи досліди, експерименти, інтерактивні завдання та реалістичні проекти. Це дає змогу зацікавити дитину і допомогти їй швидше засвоїти вивчене. У Школі 3Д викладач – не вчитель-лектор, а наставник, друг і педагог.

СУСПІЛЬНА ІНТЕГРАЦІЯ

Випускники школи знатимуть, чого хочуть від майбутнього. Вони будуть готовими до нього. Школа навчить фінансовій грамотності, підприємництву, познайомить з успішними людьми.

ЗРУЧНА ОРГАНІЗАЦІЯ

Школа повного дня з 8:30 до 18:30 – без домашніх завдань

ЗДОРОВЕ ХАРЧУВАННЯ

4-и разове харчування. Сніданок, фруктово-овочевий перекус, обід та підвечірок! Ми подбали, щоб діти отримували здорову та корисну їжу.

АКТИВНА КОМУНІКАЦІЯ

Завжди тримаємо в курсі. Мобільнй додаток та он-лайн щоденник для батьків.

РОБОТОТЕХНІКА

Майструвати роботів з Lego — це не ігри, хоча і дуже цікаво. Насправді так можна на практиці пояснити багато різних тем: від побудови алгоритмів програмування до освоєння космічних просторів.

Під час занять наші маленькі дослідники використовують Lego We.Do 2.0, щоб розібратися в складному.

Ми, в школі 3Д, перетворюємо навчання на пригоду!

Ми відмовились від нудних підручників та навчаємо учнів на практиці, що, справді, зможе допомогти їм у майбутньому.

ІДЕЇ

В школі 3D діток не просто навчають, ми даємо їй можливість отримувати досвід, розвивати сильні сторони, навички мислити креативно та критично.

Всі ідеї вітаються, а складні рішення учні приймають самостійно.

Наша ціль — допомогти школярам зростати особистостями, які творитимуть цікаве майбутнє.

В нас діти розуміють, ким хочуть бути, коли виростуть — собою

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

Кожна дитина – це неповторна особистість. Ми бачимо її саме такою і поважаємо її унікальність.

Ми підберемо заняття відповідно до зацікавлень дитини і навчимо працювати над розвитком здібностей.

На початку року психолог складає портрет учня, який коригується кожних пів року.

Індивідуальний план навчання допомагає рости по відношенню до себе, а не до інших.

Критичне мислення, емоційний інтелект, фінанси, право, етика — для формування впевненої та успішної особистості.

ШКОЛА-ГРОМАДА

“Життя навчить” – каже дехто з іронією, та ми сприймаємо цю фразу буквально.

Вчимося не для оцінок, а для реального світу, тому важливо та корисно вийти за межі шкільних стін.

Ми знаходимося в точці, коли не тільки можливо, але і необхідно полегшувати вивчення навколишнього середовища – нестабільного, динамічного, актуального.

Навчання не зосереджено на підготовці до конкретної професії чи вивченні певної технології – ці речі змінні.

Натомість – сприяє розвитку мислення, творчості та бажання до пізнання.