Запрошуємо всіх завітати на третій Всеукраїнський фестиваль STEM-освіти!
Метою заходу є популяризація STEM-освіти серед молоді.
STEM – це акронім чотирьох дисциплін:
Science – природничі науки; Technology – технології;
Engineering – технічна творчість; Mathematics – математика.
Разом з тим, STEM – це вже окремий освітній напрямок, що поєднує інноваційні технології у вивченні як природничих наук, так і предметів художньо-естетичного циклу
На фестивалі ви зможете:
вiдвiдати лекції на важливі й актуальні освітні теми ознайомитися зі школами й курсами, які спеціалізуються на STEM-освіті; діти зможуть спробувати себе у ролі STEM-науковців на воркшопах (змайструвати робота, провести хімічні й фізичні експерименти, покористуватися інноваційними гаджетами, зокрема); долучитися до конкурсу технічних рішень; відвідати виставку проектів; взяти участь у розіграші сувенірних подарунків; розважитися з аніматорами.
Фестиваль буде особливо цікавий школярам віком від 10 до 18 років, юним спеціалістам, які цікавляться науково-технічним напрямком або мають власні винаходи.

Організатор:
Школа Дружня До Дитини

За підтримки:
ДНУ “Інститут модернізації змісту освіти” МОН
Видавництва науково-популярного природничого журналу „КОЛОСОК”

📌Фестиваль поділений на 4️⃣ зони:

💫Зона workshop
💫Виставкова зона