Формати навчання

Як працюватиме школа з 1 вересня

Щоб навчання було максимально ефективним та корисним для наших школярів, а батьки не хвилювалися за їх безпеку, ми розробили 3 сценарії, як працюватиме школа з нового навчального року:

Перший сценарій:

Якщо захворюваність піде на спад, у місті скасують карантин і школи зможуть повноцінно працювати, ми радо зустрінемо юних дослідників у нашому дружньому навчальному просторі.

Другий сценарій:

Школа повністю перейде на дистанційне навчання, за умови, якщо уряд не дозволить навчальним закладам працювати з нового навчального року. Ми усі сподіваємось, що цього не станеться, але все ж Школа 3D готова до цього виклику. Аби дистанційна освіта була максимально ефективною та корисною для дитини, вчителі на уроках робитимуть фокус на двох аспектах:

Академічність. Ті ж базові шкільні предмети та уроки за методикою STEAM тільки адаптовані під онлайн навчання. Наші вчителі вже підготували навчальні матеріали на випадок дистанційної роботи, розробили цікаві інтерактивні заняття для школярів, які легко можна виконати вдома.

Залученість. Наше завдання не лише підготувати урок, але й емоційно залучити школярів, щоб вони не відчували дефіциту уваги та соціалізації. Саме тому ми робимо акцент на спілкуванні. Одне з наших завдань – привернути увагу учня під час уроку, розмовляти і навчати онлайн-етикету.

Третій сценарій:

Навчання у форматі 50\50. Якщо адаптивний карантин буде продовжено, тоді ми пропонуємо, щоб частина учнів навчалася дистанційно, а інша частина – в школі з дотриманням усіх необхідних вимог.

Як це працює?

Батьки вирішують може їх дитина відвідувати школу чи ні. Якщо ні, то учень займається тільки дистанційно. Якщо так, тоді ми формуємо 2 групи у класі, які по черзі навчаються вдома та в школі.

За цими сценаріями ми розробили зміст до кожного уроку, адже кожна з ситуацій потребує різних інструментів залучення та комунікації. Школа Дружня До Дитини готова до будь-якого сценарію.

У цей нестабільний час ми прагнемо дарувати спокій і впевненість не тільки дітям, а й батькам, тому будуємо стосунки на принципах довіри та відповідальності.

Але все ж ми сподіваємось на краще! І з нетерпінням чекаємо наших юних дослідників у школі!