Шкільне життя — це не лише уроки, а й позакласні активності. У Школі Дружній До Дитини до освітнього процесу ми включили відвідування гуртків. Щосеместру ми пропонуємо різноманітні заняття за інтересами за напрямками STEAM

S (sciencne) – досліди

T (technology) — програмування

E (engineering) – робототехніка/ фізика

A (art)- мистецтво/ дизайн/балет

M (mathematics) – шахи/ та ін.

Кожен семестр у наших гуртках завершується підсумковим заняттям, під час якого учні демонструють чого навчилися. Це виступи турніри,змагання тощо. Заняття у кожному гуртку , які ми також ділимо за зонами: спортивна (волейбол, скелелазіння, балет) , творча (мистецтво, дизайн, хор,барабани) IT (програмування, робототехніка, наука, досліди, фізика) , інтелектуальна- (шахи, speaking club), поділені за віком та рівнем підготовки.

Досліди

учні 1-7 класів

На заняттях гуртка вивчаємо цікаві геологічні процеси і об’єкти, формуємо уявлення про взаємозв’язок речей і явищ у природі. Зокрема, дізнаємось про роль вулканів у розвитку Землі та інших планет. Вивчатимемо пов’язані з вулканізмом процеси утворення магматичних порід і їх використання людством. Започаткуємо шкільну колекцію порід і мінералів, яка надихне учнів і гостей школи поринути у цікаве геологічне минуле нашої планети.

 

Смартум. Ментальна арифметика

учні 1-11 класів

Ментальна Арифметика – це програма розвитку розумових здібностей і творчого потенціалу дитини за допомогою арифметичних обчислень на рахівницях абакус та в уяві. Метою програми є тренування мозку, гармонійний розвиток обох півкуль головного мозку дитини для максимальної швидкості сприйняття і обробки великого обсягу будь-якої інформації без особливих зусиль. Що розвиває програма: сприяє розвитку аналітичних здібностей; розвиває фотографічну пам’ять; креативність мислення; концентрацію уваги; точність і швидкість реакції; підвищує посидючість.

Візуальне програмування

учні 1-7 класів

Scratch – захоплююча платформа для навчання програмуванню! Під час гуртка діти навчаться програмувати мультфільми та анімації, наукові експерименти і справжні гри.

Також ми маємо групу Ratatype це відмінний тренажер друку як для дітей, так і для дорослих. Цікаві уроки, яскраві сертифікати, нагороди, змагання… Змагання! Змагання швидкості друку можна влаштувати серед учнів твого класу.

Gamefroot – це онлайн-хмарна платформа для створення 2D-ігор.

Ми поєднуємо потужний візуальний інтерфейс кодування та простий у використанні редактор рівнів, щоб розробити ігри для широких мас у культурно насиченому та захоплюючому середовищі.

 

Вирощування кристалів

учні 1-7 класів

На заняттях гуртка доторкнемось до чарівного світу кристалів. Кожен зможе створити свою колекцію з власноруч вирощених кристалів. Також познайомимось з деякими хімічними процесами, набудемо початкових знань з хімії і лабораторних навичок. Дізнаємось, в якій формі і де в природі знаходяться досліджувані нами речовини, як використовуються людиною і які існують технології їх видобутку.

Цікава фізика. F1

учні 1-10 класів

На заняттях ми дізнаємось деякі закони фізики, основи машинобудування та проектування. Станемо справжніми інженерами та створимо власні автомобілі. А що ж після? Ну звісно влаштуємо перегони! Тому наше завдання – створити швидкісну машинку. Як це зробити? Дізнаємось та обдумаємо на занятті. А гурток наш завершиться справжньою пригодою.

Дизайн

учні 1-11 класів

На заняттях з дизайну діти зможуть отримати цікавий досвід творчої та конструкторської роботи в компанії своїх друзів-однодумців. Вони навчаться працювати над спільною роботою, успіх якої залежатиме від кожного. Вони випробують нові техніки та матеріали. Вивчатимуть традиційне декоративно-прикладне мистецтво та сучасний ужитковий дизайн.

Мистецтво

учні 1-7 класів

Гурток “Мистецтво” спрямований на творчий розвиток учнів. На заняттях діти отримають знання з живопису, композиції та рисунку. Мета гуртка – розвивати творчі здібності дітей та допомогти їм зрозуміти та полюбити мистецтво.

English speaking club

учні 1-11 класів

On Tuesdays, Wednesday, Thursdays we organize an English speaking club with a native speaker. It’s a wonderful opportunity to train your language skills, overcome language barrier and just have a nice time.

Скелелазіння

учні 1-8 класів

Гурток “Скелелазіння”. Школа 3Д пропонує секцію скелелазіння зі сучасним інвентарем та обладнанням. Незвичайна для загальноосвітніх шкіл, секція має безліч переваг. Систематично займаючись скелелазінням, дитина тренує витривалість, покращує гнучкість, збільшує силу рук та ніг, вчиться долати перешкоди та страхи. Маємо надію, що наш гурток дасть поштовх подолати свою першу справжню скелю.

Хор

учні 1-8 класів

Співаємо, розвиваємо мовлення, дихання і поставу! Кожне заняття – це заряд позитивної енергії на якому кожна дитина знаходить та розвиває творчий потенціал.

Барабани

учні 1-8 класів

Вдосталь побарабань та покайфуй від ритму. Наш гурток не лише можливість повчити ритми різних народів світу, а й насолодитися самим процесом гри.

Айкідо

учні 1-8 класів

Під впливом занять Айкідо, дитина всебічно і гармонійно розвивається. Регулярні відвідування тренувань сприяють фізичному розвитку, зміцненню здоров`я, а також соціальній адаптації дитини в колективі. Структура заняття побудована так, що всі вправи, які дитина виконує протягом тренування, сприяють розвитку гнучкості тіла, координації, спритності. Ігрові вправи забезпечують розвиток гнучкого мислення, яке потрібне для прийняття швидкого і оптимального рішення.

Робототехніка

учні 1-7 класів

Гурток проводимо із використанням набору WeDo 2.0, а також навчаємо програмуванню Scratch. Комплект WeDo 2.0 дозволяє проводити захоплюючу проектну діяльність з учнями, використовувати їхні навички проектування, конструювання та програмування. Учні навчатимуться створювати проекти, аналізувати проблеми, працювати в команді.

Театр

учні 1-7 класів

Гурток “Театр” – захопити дітей дійством! Навчити їх бути особливим і водночас бути частиною команди. Поважати талант іншого і не боятись проявляти свою індивідуальність. Вчитись самовиражатись та виступати перед публікою.

 

Шахи

учні 1-7 класів

Шахи – це настільна логічна гра. Саме під час гри формуються довільні форми поведінки, відбувається розвиток вищих психічних функцій – уваги, сприймання, пам’яті, мислення; закладаються риси характеру майбутньої особистості. Шахи мають і виховне значення: сприяють вмінню долати труднощі та планувати власні дії, логічно мислити.

Балет

учні 1-7 класів

Заняття балетом – це не тільки красиво і елегантно, а ще й надзвичайно корисно, адже балет розвиває поставу, гнучкість, розтяжку, цілеспрямованість, артистизм…