header-logo.png

Онлайн навчання

Освітній фронт 3D

Зараз кожен допомагає на  своєму місці, а ми з командою 3D як освітній фронт доєднаємось до такої ініціативи – Навчання для діток, які тимчасово не мають можливості вчитись.

Заняття проводяться онлайн у Teams, залиште заявку або заповніть форму за посиланням:

Академічність. Ті ж базові шкільні предмети та уроки за методикою STEAM тільки адаптовані під онлайн навчання. Наші вчителі вже мають досвід та підготовлені навчальні матеріали для плідної дистанційної роботи, розробили цікаві інтерактивні заняття для школярів, які легко можна виконати вдома.

Залученість. Наше завдання не лише підготувати урок, але й емоційно залучити школярів, щоб вони не відчували дефіциту уваги та соціалізації. Саме тому ми робимо акцент на спілкуванні. Одне з наших завдань – привернути увагу учня під час уроку, розмовляти і навчати онлайн-етикету.

У цей нестабільний час ми прагнемо дарувати спокій і впевненість не тільки дітям, а й батькам, тому будуємо стосунки на принципах довіри та відповідальності.

Але все ж ми сподіваємось на краще! І з нетерпінням чекаємо наших юних дослідників у школі! Все буде Україна!

2022-02-19