Освітній 3Д хаб — місце щасливих дітей, батьків та вчителів

3 жовтня відкриваємо у Львові Освітній 3D хаб . Цей проект, створений на базі “Школа дружня до дитини”, має на меті перетворити Львів на світову освітню столицю. Для кого створений освітній хаб?

1.Для вчителів. Ми знайомитимемо з найновішими освітніми розробками. Навчатимемо інноваційних підходів. Влаштовуватимемо лекції найавторитетніших світових експертів у галузі освіти

2.Для батьків. Консультуватимемо, як допомогти дитині навчатися із задоволенням і досягати високих результатів. Плануємо тематичні зустрічі за участі психологів, експертів.

3. Для учнів. Ми пропонуємо унікальні можливості долучитися до світових конкурсів, зокрема з робототехніки. Ми є ексклюзивним в Україні партнером Британського конкурсу “Формула 1”. Також ми пропонуємо дистанційне навчання для учнів 1-6 класів а також курси підготовки до ЗНО для старшокласників.

Відкриття Освітнього 3D хабу відбудеться 3 жовтня об 11.00 за адресою: м.Львів, вулиця О.Довженка, 12 . Школа Дружня до Дитини.