Ми – фахівці різних спеціальностей, з досвідом відвідування різних країн та знайомства з прогресивними освітніми системами. Та у першу чергу ми – батьки, які захотіли дати своїм дітям найкраще і створили для них школу. Це – Школа Дружня До Дитини, до якої учні йдуть з радістю і з якої повертаються з натхненням до пізнання. Ми змінюємо світ, починаючи з себе, адже щоб стати якісно новими педагогами  потрібно чимало змін і не менше навчання. І ми приймаємо цей виклик, а наша Школа Дружня До Дитини радо приймає все нових і нових учнів. Дякуємо за довіру!

Наша команда

Маргарита калюжна

КДПУ ім.В.Винниченка 2002, вчитель англійської мови; КДПУ ім.В.Винниченка 1993, вчитель російської мови і літератури.

Переможець конкурсу STEM Discovery Week 2017, 2018, 2019.

Переможець міжнародного конкурсу Microsoft «E2 – Educator Exchange» у номінації «Гейміфікація», 2016.

Переможець Першої Міжнародної освітньої онлайн-конференції Intel «Нова школа – мій шлях», 2012.

Організатор і модератор Design Thinking EVO-Session 2017.

Організатор творчих майстерень для вчителів за тематикою STEM, Дизайн мислення, Доповнена і віртуальна реальність, EdTools для вчителя, Персоналізоване Вивчення, Соціально-емоційне навчання, тощо.

Амбасадор European Code Week & European Robotics Week, Ambassador Scientix, Nepris Certified Educator.

Лілія блистів

ДДПУ ім. Івана Франка. Магістр. Спеціальність “Початкова освіта”, “Хореографія”/

2019 Всеукраїнський освітній захід Вандлер 2019. Спікер “STEAM і початкова школа”.

2019 Представник набору винахідника Makey Makey на “Фестивалі Книгоманія 2019”.

2019 Учасник світового хакатону GSJ Lviv.

2019 Спікер Всеукраїнського фестивалю STEM-освіти.

2019 Учасник Форумy інноваційної освіти.

Курси “Тьюторинг в освіті”, “Освітні інструменти критичного мислення”.

валерія крупська

ЛНУ ім.і І. Франка. Магістр. Спеціальність « Філологія», Спеціалізація «Прикладна лінгвістика»

Професійна кваліфікація «Викладач української мови та літератури», Додаткова спеціальність «Світова література»

2018 Лауреат Всеукраїнського конкурсу Наука на сцені.

2019 Web STEM школа. Доповідач MaKey MaKey Інтерактивний плакат.

2019 Учасник Форуму інноваційної освіти INED.

2019 Всеукраїнський освітній захід Вандлер 2019. Спікер Застосування MaKey MaKey на уроках

2019 Учасник Всеукраїнського фестивалю STEM-освіти.

Курси «Тьюторинг в освіті» від Міжнародної Академії Тьюторингу

наталя возненко

ККПДМ 1998. Відділ художнє ткацтво. Художник скла та ткацтва. Дослідник, викладач.

ЛНАм 2004. Магістратура кафедри художнє скло.

2012 р. Співзасновник і викладач у мистецькій студії Малювці.

2017-2019 р. вчитель-сумісник у навчально- виховному комплексі “Малюк” з предмету дизайн.

2019 р. Вчитель з предметів мистецтво та дизайн у приватній школі  Школа 3D.

Виставки: ” Космовізія: супергерої та книжкова туманність”, ” Українці” , “Корольвівство” студія Малювці, палац мистецтв, книжковий форум. Львів 2016, 2017, 2018р.

Перемоги в конкурсах “Котік-бай-котік” 2017 –  2020р.р. Студія Малювці.

Проект ” Т. Шевченко очима дітей”. Виставка портретів. Студія Малювці. Київ, Львів 2015р.

Творчі інтегровані табори: пленерний, архітектурний, геологічний. Львів 2015 – 2019 р.

Виставка на другому бієнале молодого мистецтва “Мені здається я входжу в наш сад”. Студія Малювці.

Школа 3D.  Робота – портрет Григорія Сковороди. Автор Стас Бабенко. 2019р.

Перемога в конкурсі ” Збережемо спадщину”. Макет собору Святої Елжбетти. Київ. Автор Лисович Соломія. Школа 3D. 2019р.

2019 Форум Е-освіта. Спікер Майстерка, як цемент для міжпредметної інтеграції у Школі 3D.

2019 Всеукраїнський освітній захід Вандлер 2019. Загальний методичний план інтегрованого уроку з майстерки. Тема Моє королівство. Подорож каретою, рухомий об’єкт.